Košík je prázdný.

IRS 2SAT ODU 16

Optický vysílač pro 2x SAT, převede 8 polarizací z 2x IRS Fibre LNB + TV signál do dvou optických výstupů
Vstupní frekvence V: 0,95...3 GHz
Vstupní frekvence H: 3,4...5,45 GHz
Vstupní frekvence TV: 88...108 MHz / 174...240 MHz / 470...862 MHz
Vstupní úroveň DVB-T: 70 dBuV (6x multiplex)
Vlnová délka SAT1: 1310 nm
Vlnová délka SAT2: 1550 nm
Vlnová délka TV: 1310 nm
Výstupní úroveň: 2x 6,5 dBm
Vstupy: LNB (2x N konektor) / TV (F konektor)
Optický výstup: 2x FC/PC
Max počet LWL: 32 (2x16)
Napájení: 12 V / 1,2 A z externího zdroje (součást dodávky)

Objednací kód:IRS 2SAT ODU 16
Dostupnost:Skladem u výrobce, dodání cca do 3 dnů
Cena po přihlášení.
Přihlášení
Jméno
Heslo
Kontakt
Přijímací technika s.r.o.
Bělohorská 85
169 00 Praha 6
Tel.: 724 200 900
 info@prijimacitechnika.com
Kuchyně kreativ
VK Reality










Copyright © 2017 Přijímací technika s.r.o. - www.prijimacitechnika.com.
Prodej přijímací a satelitní techniky, digitální televize, digitální přijímače, lcd a plazmové televize, kamery, domácí telefony, videotelefony. Kuchyně Kreativ | VK Reality | Vytvořila EDATA.