Košík je prázdný.

OTx Kit 1310 nm - náhrada Fibre LNB (32 LWL)

Optický vysílač, převede 1 družici z LNB + TV signál do jednoho optického výstupu 1310 nm. LNB je speciální se dvěma výstupy (VL/VH + HL/HH).

Vstupní frekvence V (VL + VH): 290...2340 MHz
Vstupní frekvence H (HL + HH): 290...2340 MHz
Vstupní úroveň SAT: 70...85 dBuV (40x transpondér)

Vstupní frekvence TV: 88...694 MHz
Vstupní úroveň DVB-T: 70 dBuV 

Interní frekvence: 
VL 0,95...1,95 GHz / VH 1,95...3,00 GHz
HL 3,40...4,40 GHz / HH 4,40...5,45 GHz

Vlnová délka: 1310 nm / Singlemode
Výstupní úroveň: +7 dBm
Vstupy: LNB (2x F konektor) / TV (F konektor)
Optický výstup: FC/PC

Napájení: 20 V / 350 mA jednotka + max 500 mA LNB + TV vstup (zdroj je součást dodávky)
Pracovní teplota: -20...+60 C
Venkovní provedení

Upozornění: 
- vstup TV je trvale pod napětím 12 V, není-li užitý předzesilovač je nutné použít oddělovací článek
- vstupy SAT H a SAT V propojit na správné vstupy na jednotce (rozdílné napájecí napětí!) 

Sestava obsahuje: LNB (speciální) + jednotka OTx + napájecí zdroj + přechodka z napájecího konektoru na F konektor



Objednací kód:OTx Kit 1310 nm
Dostupnost:Většinou skladem
Cena po přihlášení.
Přihlášení
Jméno
Heslo
Kontakt
Přijímací technika s.r.o.
Bělohorská 238/85
169 00 - Praha 6
 Mob.: 606 210 777
 Mob.: 720 519 319 
 Mob.: 724 200 900
 Tel.:  299 144 644

Po - Pá: 10:00 - 18:00
Mimo tuto dobu nás zastihnete
po telefonické dohodě

Zašlete nám firemní údaje,
získáte přístup s cenami !!!

SPOLUPRACUJÍCÍ
EKOLOGICKÝ 
SUBJEKT



SPOLUPRACUJÍCÍ SUBJEKT
VK Reality


EXKLUZIVNĚ DOVÁŽÍME





AUTORIZOVANĚ DOVÁŽÍME
nebo 
DISTRIBUUJEME






Copyright © 2022 Přijímací technika s.r.o. - www.prijimacitechnika.com.
Velkoobchodní prodej televizní a satelitní techniky, fotovoltaika - spolupráce na projektové přípravě, zajištění technické podpory, poradenství a servis.
| VK Reality | Vytvořila EDATA.