Košík je prázdný.

SOV 1/2 FC/PC

Optický rozbočovač 1:2
-3,2...–4,3 dB
Konektory FC/PC

Rozbočení do dvou směrů pro systém Spaun.
 
Technické údaje:
 
- průchozí útlum 3,2...3,6dB (bez konektoru)
- optická izolace výstupů 50dB
- vlnová délka 1310nm / 1550nm
 
Připojení
- vstup/výstup konektor FC/PC
 


Objednací kód:SOV 1/2 FC/PC
Dostupnost:Skladem u výrobce, dodání cca do 7 dnů
Cena po přihlášení.
Přihlášení
Jméno
Heslo
Kontakt
Přijímací technika s.r.o.
Bělohorská 238/85
169 00 - Praha 6
 Tel.: 720 519 319 
Tel.: 724 200 900
 Tel.: 299 144 644

Po - Pá: 10:00 - 18:00
Mimo tuto dobu nás zastihnete
po telefonické dohodě

Zašlete nám firemní údaje,
získáte přístup s cenami !!!

SPOLUPRACUJÍCÍ SUBJEKTY
Kuchyně kreativ
VK Reality


EXKLUZIVNĚ DOVÁŽÍME



AUTORIZOVANĚ DOVÁŽÍME






Copyright © 2018 Přijímací technika s.r.o. - www.prijimacitechnika.com.
Velkoobchodní prodej přijímací a satelitní techniky, spolupráce na projektové přípravě, zajištění technické podpory, poradenství a servis. Kuchyně Kreativ | VK Reality | Vytvořila EDATA.